Září 2007

Bleskovka4

30. září 2007 v 19:51 | Romča |  Bleskovky
tak tady je 4 bleskovka
ale pouze jen pro chytré mozky.Protože teď tu máte bleskovku 4 a s ní anglickou bleskovku.
přeložte tyto slova u kterých budou nápovědy vaším ukolem je to opravit:!

1.lahev-b_tt_e
2.voda-w_ate_
3.vlak-tr_i_
4.dům-h_us_
5.pomoct-he_ _

Soutěž 2

22. září 2007 v 19:30 | Romča |  Soutěže
Ahoj je tu soutěž číslo 2.Je poměrně jednoduchá


Stačí mi napsat co nejvíc komentářů,ale nesmí tam být žádné n,k nebo jenom písmenka můsí to být alespon 3 slova srozumitelná a přitom beru 20 komentářů,která osoba jich napíše nejvíc dostane diplom.To není zase tak těžké né?

Upozornění1

21. září 2007 v 20:35 | Romča |  Upozornění
Ahoj lidi co je sváma vás bleskovky nebaví.Máte tu ještě jednu nedokončenou bleskovku číslo3 já vím že je trochu těžká,ale jestli nevíte odpovědi stačí mi napsat na Romonka@email.cz,a já vám moc ráda odpovím.Tak piště ahoj.

Naši nový pejsci

21. září 2007 v 20:28 | Romča |  Náš nový pejsek
Ahoj jak jsem vám psala,že máme pejska už máme 2 jeden se jemnuje Dax a druhej Brit.Tady jsem si našla na internetu podobný fotk NAŠIM psíkům.
Tohle je podobný Britovy

A tohle Daxovy
Samozřejmě říkám,že sou to jenom podobné fotky.

Soutěž1

6. září 2007 v 16:32 | Romča |  Soutěže
Ahoj lidi mám tady soutěž co mě napadla.Bude se soutěžit o nej vašeho domácího mazlíčka.Stačí mi do komentáře napsat beru,jméno a váš email a v emilu obrázek a jméno vašeho mazlíčka.Pošlete na email romanka192@seznam.cz.A beru do soutěže prvních 5 lidí.Samozřejmě musíte potom shánět hlasy kdo by pro vás hlasoval hraje se o diplom za vašeho nejhezčího mazlíčka.Samozřejmě chci vás upozornit tuhle soutěž dělám po 1.nevím jak se mi to povede,ale budu se snažit.Tak se hlaste čau.

Náš nový pejsek

3. září 2007 v 13:57 | Romča |  Náš nový pejsek
Ahoj včera jel tatka do Ostravy pro psa.Jednoho psa jsme měli ale ten před silvestrem utekl,když byl s taťkem na vycházce.Jmenoval se Bax.Teď jsme koupily nového pejska jmenuje se Dax.Kdyby jste se ptali jak to,že mají taková jména my jim taková jména nedáváme to mají od majitelů,ale mě to nevadí je hrozně milí.Rasa je to lovecký teriér.Je černý a na pupíku a na krku je hnědý a ty očka.Píšu vám to,protože mám radost.Měli by jste ho vidět.Tak Ahoj.

Anne Hathaway

1. září 2007 v 23:39 | Romča |  Anne Hathaway
Životopis Anne Hathaway
Herečka

Datum narození:12.11.1982

Místo narození:Brooklyn, New York, USA
Znamení:Štír

Životopis:
Anne Hathaway se ve filmu "Deník princezny 2: Královské povinnosti" vrací do role mladé Miy Thermopolis, kterou ztvárnila v původním Deníku princezny. Za tuto roli byla v roce 2002 nominována na cenu Teen Choice v kategorii nejlepší herečka v komediálním filmu. V současné době pracuje na filmu Anga Leeho Brokeback Mountain, ve kterém si zahraje s Jakem Gylenhaalem, Heathem Ledgerem a Michelle Williams. Před nedávnem dotočila nezávislé drama Havoc Barbary Kopple. Mezi její další filmy patří Ella Enchated, Nicholas Nickleby a The Other Side of Heaven. Pozornost si získala díky roli v seriálu Get Real, za nějž byla v roce 2000 nominována na cenu Teen Choice v kategorii nejlepší herečka v dramatické roli.
pár jejích obrázků:

Hilerry Duff

1. září 2007 v 14:34 | Romča |  Hilerry Duff
Životopis Hilerry Duff

Hilary Duff

Datum narození:

28.09.1987
Místo narození:
Houston, USA
Znamení:
Váhy
Životopis:Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (Popelčin příběh) a v říjnu 2004 začíná točit film Hearth of Summer.


pár jejích obrázků: